I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.
Drukuj
Odsłony: 3074

Słowo wstępne

Portal  powstał 01-03-2013r. wypełniając wielką niszę na polskim rynku jaką była internetowa pomoc w odrabianiu lekcji. W czasach, gdy szybki dostęp do internetu praktycznie posiada większość dzieci,  a biegła znajomość obsługi komputera i Internetu przez nie już od najmłodszych lat nikogo nie dziwi, pojawił się inny problem ... ogromny spadek zainteresowania nauką tradycyjną, prowadzoną w szkołach niezmiennie od dziesięcioleci.  To samo "betonowe" podejście nauczycieli, sposób wykładania i prezentacji informacji nie idzie w parze z postępem technologicznym.
Badania naukowe wykazały, że informacja podana w tradycyjnej, książkowej wersji jest znacznie mniej przejrzysta i zrozumiała przez ucznia niż dokładnie, ta sama informacja, ale umieszczona na głównej stronie ulubionego portalu społecznościowego. Nie można też zapominać o istotnym problemie nauki tradycyjnej, wiedza uniwersalna zapisana w książce, schematycznie wytłumaczona przez prowadzącego zajęcia nauczyciela, nie przez każdego ucznia zostanie prawidłowo zrozumiana. Rzeczą oczywistą jest tutaj fakt, że ludzie posiadają różne rodzaje umysłów, które niejako wymuszają różny sposób przedstawienia i rozwiązania problemu (tak, aby został dobrze zrozumiany,  rozwiązany, a następnie zapamiętany schemat działania).

WIZJA

Chcielibyśmy stać się portalem pierwszej pomocy naukowej dla każdego ucznia niezależnie od poziomu jego wykształcenia oraz rodzaju problemu naukowego, z którym do nas zawita. Chcemy stworzyć bazę przedmiotów nie tylko popularnych jak Matematyka, Fizyka czy Informatyka, ale także tych które są wykładane stricte na uczelniach wyższych.

CELE

Sukcesywnie chcemy rozwijać ilość kategorii przedmiotowych naszego Forum, a to z kolei wymusza nawiązywanie współpracy z  coraz to większą ilością nauczycieli każdego poziomu (także akademickich). Z wielką przyjemnością chcielibyśmy pośredniczyć w tworzeniu się kół przedmiotowych, naukowych i innych uczelnianych, które miałyby u nas swój prywatny zaciszny kącik.

NASI EKSPERCI

To co wyróżnia nasz portal na tle innych jest merytoryczny nadzór nad zamieszczonymi tematami sprawowany przez nauczycieli zawodowych oraz profesjonalistów w różnych dziedzinach, którzy aktualnie pracują w zawodzie nauczyciela lub posiadają odpowiednie wykształcenie wyższe gwarantujące poprawność zamieszczanych informacji.Copyright © 2013-2014 E-NAUCZYCIEL.EU

Administration by vfat.pl

All rights reserved !!!